•  Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej w środę 13 stycznia. Początek o godz. 17.30: modlitwa różańcowa w intencjach dziękczynno-błagalnych (możemy je wrzucać do skrzynki przy prasie religijnej) i o godz. 18.45 uroczysta Msza św. w tych intencjach.
  • W tym roku z racji pandemii wizyta duszpasterska będzie się odbywać w inny niż zazwyczaj sposób. Nastawiamy się na spotkania z rodzinami na zasadzie osobistych zaproszeń. Zapraszamy do zapisów w zakrystii lub telefonicznie. Termin wizyty będziemy potwierdzać telefonicznie w przeddzień spotkania. Pragnę podkreślić, że osoby mające obawy, co do zdrowia swojego lub swoich bliskich przełożą wizytę na następny rok. Przypominamy, że istotą tego spotkania jest wspólna modlitwa i błogosławieństwo rodziny. Z racji ograniczeń wizyty będą krótkie. Również zwyczajowe ofiary składane przy tej okazji można będzie złożyć na tacę.
  • Grupa Charytatywna przyjmuje ofiary dla najbardziej potrzebujących naszych parafian. Serdeczne Bóg zapłać za każdy gest solidarności z potrzebującymi. Na stronie parafialnej (w zakładce Kontakt) podany jest również numer konta bankowego Parafialnego Oddziału Caritas, jeżeli dla kogoś taka forma pomocy jest wygodniejsza od wsparcia składanego do puszki.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną. Do „Gościa Niedzielnego” dołączony jest modlitewnik do św. Józefa.

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Obyśmy z nadzieją starali się przyjąć wszystko, co nas spotyka, w duchu zaufania miłości i mocy, które nas wypełniają od chwili naszego chrztu.