• Dzisiaj nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej; początek o godz. 17.30: modlitwa różańcowa w intencjach dziękczynno-błagalnych (możemy je wrzucać do skrzynki przy prasie religijnej) i o godz. 18.30 uroczysta Msza św. w tych intencjach.
  • Trwa wizyta duszpasterska. Przypominamy, że w tym roku nie przekazujemy informacji indywidualnych do każdego domu. Na tablicy ogłoszeń jest wywieszony plan kolędy a także znajdziemy go na naszej stronie parafialnej. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską, jeżeli są takie rodziny, których nie odwiedziliśmy z różnych powodów, a miałyby życzenie spotkania z duszpasterzem, zapraszamy do zakrystii by umówić się na spotkanie.
  • Przypominamy, że dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 dzieci ze Scholki parafialnej z Siostrą Katarzyną przedstawią jasełka, na które zapraszamy.
  • Jak co roku, w dniach od 18 do 25 stycznia, wraz z chrześcijanami na całym świecie, będziemy modlić się o jedność chrześcijan. Hasłem tegorocznego Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan są słowa: Dąż do sprawiedliwości (Pwt 16,20). – Niech intencja jedności stanie się przedmiotem intensywnej modlitwy zarówno osobistej, jak i w czasie nabożeństw parafialnych.
  • Grupa Charytatywna przyjmuje ofiary dla najbardziej potrzebujących naszych parafian. Serdeczne Bóg zapłać za każdy gest solidarności z potrzebującymi.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności Robert Ziemczyk, którego polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek…

 

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.