1. Dodatkowa Msza św. z udziałem Wspólnot Różańcowych dzisiaj o godz. 16.00.
  2. Dzisiaj przypada 64 dzień trędowatych- ulotki przy prasie religijnej.
  3. W tym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Jeżeli są takie rodziny, których nie odwiedziliśmy z różnych powodów, a miałyby życzenie spotkania z duszpasterzem, zapraszamy do zakrystii by umówić się na spotkanie. Bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, z którym spotkaliśmy się podczas spotkań z naszymi parafianami. Dziękujemy za ofiary złożone z tej okazji, które będą przeznaczone na budowę domu parafialnego.
  4. W najbliższy czwartek 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej), dodatkowa Msza św. o godz. 10.00 i o godz. 17.30. Na Mszę św. o godz. 17.30 zapraszamy w sposób szczególny dzieci. Podczas wszystkich Mszy św. odbędzie się błogosławienie gromnic.
    W tym dniu   obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego. Dziękujemy Bogu za wszystkich zakonników i zakonnice osoby, które zdecydowały się pójść drogą życia konsekrowanego a w sposób szczególny za  Siostry Pasterzanki mieszkające na terenie parafii. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W sobotę modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej o godz. 17.30 w kaplicy. W czwartek modlitwy w intencji kapłanów o godz. 18.20.
  6. Rozpoczynamy kurs przedmałżeński pierwsze spotkanie za tydzień 5 lutego o godz. 17.00 w salce w plebanii.
  7. Międzynarodowy Dzień Modlitwy w intencji ofiar handlu ludźmi: „Zamień noc w moc miłosierdzia”; czuwanie modlitewne w nocy z 3 na 4 lutego w kościele św. Krzyża w Warszawie. Przewodniczy bp Grzegorz Ryś.
  8. Za tydzień będziemy gościć o. Lazara, który wygłosi Słowo Boże przybliży nam pracę duszpasterską na misjach.
  9. Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną. Jest także miesięcznik „List”.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Piotr Jaworowski i Mirosław Szlązak, zmarłych polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek…

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.