• Gorzkie Żale dzisiaj o godz.17.30, Droga Krzyżowa w piątek dla  dzieci o godz. 17.30. Natomiast o godz. 19.00- po Mszy św. w najbliższy piątek zostanie przedstawione Misterium Męki Pańskiej.
 • Dzisiaj po Mszy św. wieczornej około godz. 19.30 odbędzie się Koncert Wielkopostny: Stanisław  Moniuszko „Oto Drzewo Krzyża” w wykonaniu naszego Chóru parafialnego z udziałem solisty Filharmonii Narodowej Krzysztofa Chilimoniuka : w programie pieśni, poezja i modlitwa. Zapraszamy.
 • Jutro uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Polecamy jego wstawiennictwu naszą parafię, nasze rodziny i wszystkich solenizantów, a w sposób szczególny naszego ks. Józefa.
 • W najbliższą sobotę 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu Kościół przeżywa Dzień Świętości Życia, który został ustanowiony przez Episkopat Polski, by budzić wrażliwość sumienia na poszanowanie życia. Kto chciałby się zaangażować w  dzieło adopcji poczętego dziecka może zabrać obrazek z modlitwą i kartkę na wpisanie swoich danych. Kartki znajdują się na stoliku przy prasie religijnej. Kartkę z danymi można wrzucić do puszki przy prasie. Zobowiązanie na 9 miesięcy: jedna dziesiątka różańca codziennie, odmówienie tej krótkiej modlitwy.
 • Rekolekcje wielkopostne:
  Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Jest to czas szczególnej łaski dla całej parafii. Przygotowujemy się do rekolekcji przez modlitwę i takie planowanie naszych codziennych zajęć, abyśmy mogli uczestniczyć w tych duchowych ćwiczeniach. Nauki rekolekcyjne na Mszach świętych w niedzielę:
  – dzieci komunijne i rodziców zapraszamy w przyszłą niedzielę na godz. 13.00
  – kandydatów do bierzmowania (grupa starsza) z rodzicami też w przyszłą niedzielę na godz. 16.00.(obecność obowiązkowa)
 • Dokładny program jest na tablicy ogłoszeń Rekolekcje poprowadzi Ks. Krzysztof Przesmycki. Modlimy się w intencji ks. Krzysztofa i za siebie nawzajem o łaskę owocnego przeżycia czasu rekolekcyjnej odnowy ducha.
 • Grupa Charytatywna rozprowadza świece na stół wielkanocny. Nabywając je wspieramy różne dzieła miłosierdzia. Przy prasie religijnej jest puszka na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 • Za tydzień – ostatnia niedziela miesiąca –  dodatkowa Msza św. z udziałem Wspólnot Różańcowych o godz. 16.00.
 • W przy wejściu do zakrystii jest kosz, do którego możemy składać produkty spożywcze dla ubogich.
 • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

W minionym tygodniu odeszła do wieczności :śp. Jadwiga Kąkol, którą  ogarniamy modlitwą: Wieczny odpoczynek

 

Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej na dzień dzisiejszy i zbliżający się tydzień. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.