• Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw  o powołania kapłańskie i zakonne.
  • Dzisiaj po raz pierwszy do Komunii św. przystąpi  grupa dzieci z trzecich klas Szkoły Podstawowej z naszej parafii. Pamiętajmy o nich  i ich rodzicach w naszych modlitwach. Z racji I Komunii św. tych dzieci prosimy naszych parafian nie związanych osobiście z tą uroczystością, aby zechcieli przyjść na Mszę św. o innej godzinie, zostawiając miejsce dla rodzin dzieci pierwszokomunijnych.
  • Tak jak w każdą drugą niedzielę miesiąca Grupa Charytatywna  przyjmuje ofiary dla najbardziej potrzebujących naszych parafian. Serdeczne dziękujemy za każdy gest pomocy i solidarności z naszymi ubogimi.
  • Jutro 13 dzień miesiąca kolejne nabożeństwo fatimskie, początek nabożeństwa o godz. 17.30: modlitwa różańcowa w intencjach, które możemy składać do puszki przy prasie religijne, następnie uroczysta procesja wokół kościoła i Msza św. We wtorek święto św. Macieja apostoła, w środę uroczystość św. Andrzeja Boboli głównego patrona Polski.
  • Dzisiaj rozpoczyna się festiwal im. Witolda Maliszewskiego w ramach Piaseczyńskiej Wiosny Muzycznej. Koncerty będą się odbywały w różnych kościołach naszego dekanatu. Dzisiaj koncert w parafii Jazgarzew o godz. 19.00. W naszym kościele wystąpi Chór Akademicki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 2 czerwca o godz. 19.15. Informacje znajdziemy na plakacie przed kościołem o koncertach w innych kościołach.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności: Wiesław Hiczewski, którego polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek….

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.