• Dziś Niedziela Słowa Bożego. Wychodzi ona naprzeciw głębokiemu pragnieniu Ludu Bożego, aby jak najobficiej karmić się Słowem Bożym. Ewangelia na Rok 2024 jest konkretną propozycją na codzienną lekturę oraz modlitwę Pismem Świętym. W zakrystii jest jeszcze kilka dostępnych egzemplarzy.
  • Rozpoczynamy ostatni tydzień wizyty duszpasterskiej. Dodatkowa kolęda odbędzie się w sobotę 27 stycznia. Wysłaliśmy wiadomości do tych, którzy zgłosili się na dodatkową kolędę. Jeśli ktoś nie otrzymał tej informacji lub jeszcze chciałby poprosić o dodatkowy termin wizyty prosimy o przyjście do zakrystii po mszy świętej.
  • W związku z rozpoczęciem Wielkiej Nowenny Parafialnej, która będzie nas przygotowywać do wyjątkowego jubileuszu 2000 lat od śmierci i zmartwychwstania Jezusa, czyli do roku 2033 serdecznie zapraszamy na nabożeństwo przez wstawiennictwo bł. Kardynała związanego z naszą Parafią 28 stycznia, czyli w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00. Bieżący rok to ODBUDOWA SIŁY DUCHOWEJ, przebiegać będzie pod hasłem: Kochać i walczyć o Ojczyznę, a Patronem jest BŁ. STEFAN KARDYNAŁ WYSZYŃSKI w 100 lecie od Jego święceń kapłańskich.
  • W najbliższy czwartek obchodzimy święto nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, a dodatkowe wspomnienia liturgiczne: w środę św. Franciszka Salezego patrona dziennikarzy, a w piątek św. Tymoteusza i Tytusa. Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.
  • W minionym tygodniu odeszła do wieczności: Irena Karaś i Tadeusz Rudnicki, których polecamy miłosierdziu Bożemu;
  • Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.