• Dodatkowa Msza św. z udziałem Wspólnot Różańcowych dzisiaj o godz. 16.00. Dzisiaj przypada 67 dzień trędowatych pod hasłem: ”Wszystko co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”(Mt 25,40). Przy prasie religijnej jest puszka, do której możemy złożyć ofiarę na pomoc trędowatym.
  • Ojciec św. Franciszek ustanowił Niedzielę Słowa Bożego, która będzie obchodzona w III niedzielę zwykłą w ciągu roku. Dzisiaj przypada Pierwsza Niedziela Słowa Bożego. Przy wyjściu z kościoła na stoliku znajdują się ulotki dotyczące znaczenia Słowa Bożego w życiu chrześcijanina.
  • W najbliższy wtorek 28 stycznia w ramach przygotowań do beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbędzie się w naszym kościele nabożeństwo  różańcowe w kaplicy o 17.30 i uroczysta Msza św.. Zapraszamy naszych parafian, a w sposób szczególny osoby bierzmowane przez Prymasa Tysiąclecia. św.
  • W tym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Jeżeli są takie rodziny, których nie odwiedziliśmy z różnych powodów, a miałyby życzenie spotkania z duszpasterzem, zapraszamy do zakrystii by umówić się na spotkanie. Bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, z którym spotkaliśmy się podczas spotkań z naszymi parafianami. Dziękujemy za ofiary złożone z tej okazji, które są przeznaczone na kontynuację budowę domu parafialnego. Pierwszy etap budowy Domu Parafialnego został w tym roku ukończony. Niebawem rozpocznie się kolejny etap prac wewnątrz budynku.
  • W przyszłą niedzielę 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej).  Podczas wszystkich Mszy św. odbędzie się błogosławienie gromnic.
  • W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek św. Tomasza z Akwinu, w piątek św. Jana Bosko.
  • Rozpoczynamy kurs przedmałżeński pierwsze spotkanie  9 lutego o godz. 17.00 w salce w plebanii.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności:  Stanisław Janczewski i Izabella Wesołowska ;  zmarłych polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek…

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.