• Dodatkowa Msza św. z udziałem Wspólnot Różańcowych dzisiaj o godz. 16.00.
  • Dzisiaj przypada 66 dzień trędowatych, więcej wiadomości na ten temat w tygodniku „Niedziela”.  Można złożyć ofiarę na rzecz pomocy trędowatym do puszki przy prasie religijnej.
  • W najbliższą sobotę 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej), dodatkowa Msza św. o godz. 10.00 i o godz. 17.30. Podczas wszystkich Mszy św. odbędzie się błogosławienie gromnic. W tym dniu obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego. Dziękujemy Bogu za wszystkich zakonników i zakonnice osoby, które zdecydowały się pójść drogą życia konsekrowanego a w sposób szczególny za  Siostry Pasjonistki i za Siostry Pasterzanki mieszkające na terenie parafii. W intencji Sióstr zostanie odprawiona Msza św. w naszej parafii 2 lutego o godz. 18.30.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek 1 lutego -pierwszy miesiąca – dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 w kaplicy. Spowiedź od 14.45. W sobotę modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej o godz. 17.30 w kaplicy.
  • Rozpoczynamy kurs przedmałżeński pierwsze spotkanie 3 lutego o godz. 17.00 w salce w plebanii.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.: do „Gościa Niedzielnego” dołączony jest film; w tygodniku „Idziemy” warto zwrócić uwagę między innymi na felietony ks. Dariusza Kowalczyka i p. Marka Jurka.

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.