• Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 17.45.
    Droga Krzyżowa w piątek, dla dzieci  o godz. 17.30, dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00.
  • Rekolekcje wielkopostne:  Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Jest to czas szczególnej łaski dla całej parafii. Przygotowujemy się do rekolekcji przez modlitwę i takie planowanie naszych codziennych zajęć, abyśmy mogli uczestniczyć w tych duchowych ćwiczeniach. Nauki rekolekcyjne na Mszach świętych w sobotę o godz. 18.30 i  w niedzielę. Dokładny program podamy za tydzień.  Rekolekcje poprowadzi Ks. Wojciech Niemotko. Modlimy się w intencji ks. Wojciecha i za siebie nawzajem o łaskę owocnego przeżycia czasu rekolekcyjnej odnowy ducha. Pragniemy poinformować, że w przyszła niedzielę będzie tylko jedna Msza św. dodatkowa o godz. 16.00
  • Nabożeństwo Fatimskie w sobotę 13 marca o godz. 17.30 różaniec i Msza św. w intencjach dziękczynno – błagalnych, które może składać do puszki przy prasie religijnej.
  • Grupa Charytatywna rozprowadza świece wielkanocne nabywając wspieramy dzieła miłosierdzia Caritas Archidiecezji Warszawskiej i nasz parafialny Caritas.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

Na dzień dzisiejszy i zbliżający się tydzień wszystkim gościom i parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.