• Drodzy Parafianie w obliczu zaistniałej sytuacji zagrożenia naszego zdrowia i życia koronawirusem, jako ludzie wierzący powierzamy nasz los Bożej Opatrzności. Przyjmujemy z pokorą naszą ludzką kruchość a niekiedy bezradność w obliczu zaistniałego niebezpieczeństwa i poddajemy się wskazaniom służb medyczno-sanitarnych i wytycznym władz świeckich i kościelnych. W związku z wymogiem ograniczenia ilości osób uczestniczących w niedzielnej Mszy św. do 50 osób prosimy o wyrozumiałość i zastosowanie się do naszych wskazań. W związku z tym utrudnieniem powiększamy w naszej parafii ilość Mszy św. niedzielnych: 7.00, 8.30, 9.20, 10.00, 10.40, 11.30, 13.00, 16.00 i 18.30. Możemy skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w Mszy św. niedzielnej łącząc się duchowo drogą radiową lub telewizyjną. Zachęcamy do modlitwy adoracyjnej w naszej kaplicy przez cały tydzień od godz. 8.30 do 18.30. Pamiętajmy o sobie nawzajem w modlitwie i w niesieniu konkretnej pomocy, zwłaszcza osobom starszym i chorym
  • Gorzkie Żale dzisiaj o godz.17.45, Droga Krzyżowa w piątek dla dorosłych o godz. 19.00 – po Mszy św. wieczornej.
  • Rekolekcje wielkopostne: zostają odwołane. Odnośnie przygotowania do świąt Zmartwychwstania Pańskiego podamy bliższe informacje w przyszłą niedzielę.
  • Grupa Charytatywna rozprowadza świece na stół wielkanocny.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

Życzymy wiele Bożego pokoju, ufności i nadziei pokładanej w Panu Zbawicielu naszym i w Jego i naszej Matce Maryi. Błogosławionego i spokojnego tygodnia wszystkim Gościom i Parafianom naszym.