• W dniu dzisiejszym przypada kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego, modlimy się w intencjach naszej Ojczyzny. Nabożeństwo Fatimskie rozpoczniemy modlitwą różańcową o godz. 17.45  a następnie Msza św. w intencjach dziękczynno – błagalnych, które możemy składać do puszki przy prasie religijnej.
  • W miniony wtorek zakończyliśmy rekolekcje. Dziękujemy Bogu za ten czas odnowy duchowej. Wszystkim, którzy nie byli jeszcze u świątecznej spowiedzi przypominamy, że spowiadamy rano pół godziny przed Mszą św. a wieczorem od godz. 17.00.
  • Z racji rekolekcji w minioną niedzielę porządek mszy św. był według stałego planu. Od dzisiaj będą dodatkowe Msze św. w niedziele i święta, aby umożliwić udział we Mszy św. największej ilości osób. Staramy się respektować zarządzenia sanitarne: zakrywamy maseczkami nos i usta, dezynfekujemy ręce i zajmujemy miejsca na całej przestrzeni kościoła i kaplicy. Porządek Mszy św.: 7.00, 8.30, 9.20, 10.00, 10.40, 11.30, 13.00, 16.00 i 18.30, w sobotę o 18.30 będzie odprawiana Msza św. z niedzieli. Zachęta do udziału w dodatkowych Mszy św.
  • Grupa Charytatywna przyjmuje ofiary dla najbardziej ubogich naszych parafian. Są świece wigilijne i kalendarze na nowy rok.
  • Opłatki wigilijne do nabycia w zakrystii.
  • Prosimy o zainteresowanie prasą religijną. Do tygodnika „Niedziela” dołączona jest płyta z kolędami.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Bolesław Szczotka, Janina Makowska i Stanisław Lubiński, zmarłych polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek….

 

Na dzisiejszy dzień i na kolejny tydzień adwentowy naszym Gościom i Parafianom, życzymy wiele Bożego pokoju, opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych i owocnego przeżywania adwentu. Niech ten czas oczekiwania na zbliżające się święta Narodzenia Pańskiego napełni nas nadzieją i ufnością pokładaną w Jezusie, który nieustannie przychodzi do nas, by razem za nami przeżywać wszystkie wydarzenia naszego życia..