• Jak co roku, w dniach od 18 do 25 stycznia, wraz z chrześcijanami na całym świecie, będziemy modlić się o jedność chrześcijan pod hasłem „Wy jesteście tego świadkami”,  to słowa z Ewangelii św. Łukasza (Łk 24,48). Wierni różnych Kościołów modlą się o jedność wyznawców Jezusa Chrystusa. Niechaj  ta troska o jedność chrześcijan stanie się przedmiotem intensywnej modlitwy zarówno osobistej, jak i w czasie nabożeństw parafialnych.
  • W liturgii najbliższego tygodnia wspominamy: we wtorek św. Antoniego opata, w czwartek św. Józefa Sebastiana Pelczara, w sobotę wspomnienie św. Agnieszki.
  • Trwa wizytę duszpasterską. Przypominamy, że informacje o planie kolędy zamieszczone są na tablicy ogłoszeń i na naszej stronie internetowej a także znajdziemy je w skrzynkach na listy. Prosimy zapoznać się z terminem wizyty duszpasterskiej na danej ulicy, tak by w miarę możliwości można było by się spotkać w tym dniu z całą rodziną. Gdyby komuś wyznaczony termin nie odpowiadał można się umówić inny. Przypominamy, że podczas kolędy kancelaria parafialna będzie czynna w godzinach porannych.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Zdzisław Łoś, którego polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek….

 

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia