• Jak co roku, w dniach od 18 do 25 stycznia, wraz z chrześcijanami na całym świecie, będziemy modlić się o jedność chrześcijan pod hasłem „Życzliwymi bądźmy”, zaczerpniętym z Dziejów Apostolskich (Dz 28,2). Wierni różnych Kościołów modlą się o jedność wyznawców Jezusa Chrystusa. Niechaj  ta troska o jedność chrześcijan stanie się przedmiotem intensywnej modlitwy zarówno osobistej, jak i w czasie nabożeństw parafialnych.
  • Dodatkowa Msza św. z udziałem Wspólnot Różańcowych za tydzień w niedzielę 26 stycznia o godz. 16.00. Pragniemy poinformować, że w niektórych Kołach Różańcowych brakuje po kilka osób, dlatego prosimy chętnych do włączenia we wspólną modlitwę o zgłoszenie się do zakrystii. Zobowiązanie dotyczy odmawiania jednej dziesiątki różańca codziennie.
  • W liturgii najbliższego tygodnia wspominamy: we wtorek św. Agnieszki, w piątek św. Franciszka Salezego patrona dziennikarzy, w sobotę święto nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • Siostry Pasterzanki zapraszają Stowarzyszonych Rodziny Pasterzańskiej  na  spotkanie, które odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00 w domu Sióstr przy ulicy Jasnej 2 w Zalesiu Dolnym.
  • Trwa wizytę duszpasterską .Przypominamy, że informacje o planie kolędy zamieszczone są na tablicy ogłoszeń i na naszej stronie internetowej. Prosimy zapoznać się z terminem wizyty duszpasterskiej na danej ulicy, tak by w miarę możliwości można było by się spotkać w tym dniu z całą rodziną.  Gdyby komuś wyznaczony termin nie odpowiadał można się umówić inny. Przypominamy, że podczas kolędy kancelaria parafialna będzie czynna w godzinach porannych.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.