• Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego to także święto patronalne Caritas. A zatem jest to szczególna okazja, aby wypowiedzieć słowo uznania i wdzięczności pod adresem wszystkich pracowników i wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas oraz Szkolnych i Akademickich Kół Caritas. Przez wasze wrażliwe serca i pomocne dłonie Duch Święty pociesza strapionych, niesie konkretną pomoc w trudnościach oraz wielu naszym siostrom i braciom przywraca utraconą godność. Bogu niech będą dzięki za wszystkich, którzy przynagleni Jego Duchem spieszą z pomocą swoim bliźnim, spontanicznie włączając się w akcje i dzieła charytatywne. Szczególny czas głoszenia, propagowania i świadczenia miłosierdzia chrześcijańskiego (z listu biskupów).Pomoc potrzebującym jest sprawą nas wszystkich. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w działalność naszego parafialnego Caritasu i wszystkim naszym parafianom, którzy systematycznie włączają się  materialnie w pomoc dla najbardziej potrzebującym  z naszej parafii. Dzisiaj jak w każdą drugą niedzielę miesiąca Grupa Charytatywna przyjmuje ofiary dla najbardziej potrzebujących. Bóg zapłać za  złożone ofiary.
  • W naszym kościele dzisiaj z racji Niedzieli Miłosierdzia Bożego zostanie odprawiona Msza św. o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy w sposób szczególny wszystkie Wspólnoty Różańcowe.
  • Jutro – w poniedziałek przypada uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny (przeniesiona z dnia 25 marca).
  • W przyszłą niedzielę będziemy gościć Siostry Benedyktynki z Drohiczyna, które podzielą się z nami charyzmatem swojego powołania. Będziemy mogli wesprzeć materialnie ich działalność apostolską.
  • Przypominamy o codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy naszego kościoła, którą rozpoczynamy codziennie koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Adoracja będzie trwa do Mszy św. wieczornej.
  • Prasa religijna do nabycia. Wszystkie tygodniki poświęcają dużo miejsca dzisiejszej uroczystości.
  • Pogrzeb śp. ks. Czesława Szulima odbył się 5 kwietnia w… Msza św. w intencji ks. Czesława odbędzie się w naszym kościele dzisiaj o godz.15.00; pogrzeb śp. Gerarda Burzyńskiego odbędzie się w piątek 13 kwietnia o godz. 12.00

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień naszym Parafianom i Gościom życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.