• Jutro 6 stycznia  uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. w naszym kościele będzie taki jak w każdą niedzielę. Przypominamy, że ta uroczystość jest świętem nakazanym i w tym dniu jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa we Mszy św.
  • Orszak Trzech Króli i kolędowanie odbędą się w Piasecznie 6 stycznia. Orszak rozpocznie się o godzinie 12:30 na Skwerze Kisiela, skąd Trzej Królowie ze wszystkimi uczestnikami wyrusza ulicami miasta. Finałem Orszaku będzie wspólne kolędowanie przy szopce na rynku. Zapraszamy dzieci i dorosłych do udziału w Orszaku oraz do wspólnego śpiewania kolęd. Zachęcamy do przybycia w strojach pastuszków, aniołków, zwierząt i innych postaci, związanych z wydarzeniem narodzenia Jezusa.  Zachęcamy do udziału – szczegóły afiszach w gablocie.
  • Trwa wizytę duszpasterska. Informacje o planie kolędy zamieszczone są na tablicy ogłoszeń i na naszej stronie internetowej. Prosimy zapoznać się z terminem wizyty duszpasterskiej na danej ulicy, tak by w miarę możliwości można było by się spotkać w tym dniu z całą rodziną. Gdyby komuś wyznaczony termin nie odpowiadał można się umówić inny. Przypominamy, że podczas kolędy kancelaria parafialna będzie czynna w godzinach porannych.
  • Dzisiaj dzieci z naszej parafii wystawią jasełka  za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30. Serdecznie zapraszamy.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.