• Wczoraj obchodziliśmy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, dlatego dziś do puszek możemy złożyć daninę, czyli świętopietrze, która była kiedyś oficjalnie przeznaczona na budowę Bazyliki Św. Piotra, a obecnie służy utrzymaniu Kurii Rzymskiej, misji, muzeów i akademii papieskich, a także celom dobroczynnym, realizowanym pod patronatem Ojca Świętego.
  •   Przypominamy, kancelaria oraz telefon parafialny czynny według grafiku wakacyjnego, we wtorek i sobotę od godziny 9:00, a w czwartek od 16:00.
  •       PKP, czyli Parafialne Koło Pielgrzymkowe organizuje 20 lipca w sobotę wakacyjny wyjazd pielgrzymkowy do Sokółki. Następnie udamy się do Sanktuarium w Świętej Wodzie. W programie jest także zwiedzanie zamku w Tykocinie. Wyjazd z parkingu przy Kościele o godz. 5:00. Msza święta w Sanktuarium M.B. Pocieszenia w Łazówku. Powrót planowany na 22:00. Koszt wyjazdu 300 zł, zawiera przejazd autokarem, ubezpieczenie, bilety wstępu i obiado-kolację. Zapisy od dziś w zakrystii.
  •       W najbliższy czwartek nie będzie Misji św. Teresy, ale serdecznie zapraszamy w środę na godz. 18:00 na Nabożeństwo do Patronki Parafii.  W piątek dodatkowa Msza św. o godz. 15.00. W sobotę, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej o godz. 17:30.
  •     Zachęcamy do zainteresowania prasą katolicką. Jest nowy numer miesięcznika Różaniec i Magazynu Niedzieli.